Aangepaste beleidsplannen technische zaken GFC'33

Het bestuur van GFC'33 heeft de beleidsplannen technische zaken voor de jeugd en de senioren aangepast voor de komende jaren.

Voor de jeugd in nauwe samenwerking met de jeugdcommissie.

 

Beide plannen zijn te vinden onder Clubinfo-Documenten.

Klik hier voor het Beleidsplan technische zaken jeugd GFC'33 2020-2025

Klik hier voor het Beleidsplan technische zaken senioren GFC'33 2020-2025

Volg ons

Uitvoering project(en) mede mogelijk gemaakt door

banner VSB Fonds

VSBfonds ondersteunt initiatieven van en voor iedereen die actief wil meedoen aan de samenleving. In de vorm van donaties, praktische kennis en netwerken. Het fonds wil bijdragen aan de zelfredzaamheid en samenredzaamheid in ons land. Door sociale en culturele projecten te steunen en door studiebeurzen te verstrekken. Zodat iedereen zijn of haar plek krijgt in onze diverse samenleving en kan groeien, leren en leven met én dankzij elkaar. Vandaar het motto van het fonds: ‘Iedereen doet mee’.