Nieuwsflits 25 NKS - Voetbal

U heeft de Nieuwsflits wegens privé omstandigheden enige tijd moeten missen. Ook door de corona waren er minder activiteiten, maar we hebben de draad weer opgenomen en onze sportadviseurs hebben weer de nodige uren gemaakt. Er zijn cursussen gegeven bij

      

 

 

 

 

 

          Oirschot Vooruit                                        ODC

  

v.v. Berg’28

Alle drie verenigingen hebben gebruik gemaat van de waardebon van € 360,- die elke

lidvereniging  van NKS-Voetbal ontvangt

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

      NKS-Voetbal: sterk in ondersteunen. 

Volg ons

Uitvoering project(en) mede mogelijk gemaakt door

banner VSB Fonds

VSBfonds ondersteunt initiatieven van en voor iedereen die actief wil meedoen aan de samenleving. In de vorm van donaties, praktische kennis en netwerken. Het fonds wil bijdragen aan de zelfredzaamheid en samenredzaamheid in ons land. Door sociale en culturele projecten te steunen en door studiebeurzen te verstrekken. Zodat iedereen zijn of haar plek krijgt in onze diverse samenleving en kan groeien, leren en leven met én dankzij elkaar. Vandaar het motto van het fonds: ‘Iedereen doet mee’.